Za nami kolejne, udane spotkanie grupy ds. „Planowania i zagospodarowania przestrzennego”.
Za nami kolejne, udane spotkanie grupy ds. „Planowania i zagospodarowania przestrzennego”.

2019-06-04 Za nami kolejne, udane spotkanie grupy ds. „Planowania i zagospodarowania przestrzennego”. Podczas spotkania, które miało miejsce 3 czerwca 2019 r. omówione zostały efekty przeprowadzonych szkoleń z zakresu planowania i zagospodarowania przestrzennego, które odbyły się w marcu w Mladych Bukach oraz Szklarskiej Porębie.

Za nami kolejne, udane spotkanie grupy ds. „Planowania i zagospodarowania przestrzennego”. Podczas spotkania, które miało miejsce 3 czerwca 2019 r. omówione zostały efekty przeprowadzonych szkoleń z zakresu planowania i zagospodarowania przestrzennego, które odbyły się w marcu w Mladych Bukach oraz Szklarskiej Porębie. Przedstawione zostały także plany dotyczące dalszej realizacji projektu „Wspólnie rozwiązujemy problemy” w zakresie planowania przestrzennego.

Na rok 2020 zaplanowanych jest jeszcze 6 konferencji szkoleniowych (warsztaty terenowe połączone z działaniami interkulturalnymi).

Zaprezentowane zostały także efekty projektu BOOSTEE-CE w zakresie wykorzystania danych geoprzestrzennych i wirtualnych modeli miast 3D w celu zwiększenia efektywności energetycznej w budynkach. 


Zdjęcia